Відповіді на головні питання

Що таке
ECHOTAG?

Використовуючи технології ACR (Automated Content Recognition), ECHOTAG пропонує готове програмне рішення PaaS (Platform as a Service) для додавання інтерактивності в ефірні та цифрові рекламні кампанії, що проводяться на мобільних пристроях, телебаченні, радіо, в потоковому відео і в локальних торгових центрах.

Як працює ECHOTAG?

– Виробник реклами на сервері ECHOTAG може замаркірувати свій аудіоконтент (реклама, джингл і т.д.), а також додати супутню інформацію: наприклад, картинка, контактна інформація, посилання на інтернет-магазин, купон або пропозицію про знижку. – Замаркированний контент захоплюється мобільним додатком споживача під час ефірної або цифровий доставки, або поблизу від локального місця продажу рекламованого продукту. – Супутня інформація про пропозицію зберігається на мобільному пристрої, тому користувач може скористатися ним у будь-який час, а також поділитися ним з друзями.

Споживач тепер не упустить цінні знижки, отримані з офлайнових і онлайнових ЗМІ або поблизу торгової точки, і також зможе поділитися ними з друзями.

Бренди підвищують рентабельність інвестицій в рекламу за рахунок кращої взаємодії зі споживачами, а також за рахунок збору більш точної статистики по рекламній кампанії.

Агентства та мобільні додатки розширюють портфель своїх пропозицій для брендів, додаючи послуги з розпізнавання реклами, за які бренди готові платити в формі Pay-per-Click.

Отримуючи з ECHOTAG реальні статистичні дані про реакцію споживачів на рекламу, дослідники ринку підвищують точність своїх даних і аналізу.

З ECHOTAG мовники і мережеві ЗМІ вимірюватимуть і визначати аудиторію кожної програми, проводити інтерактивні вікторини та опитування, представляти спонсорів і їх пропозиції на мобільному пристрої глядача або слухача під час конкурсу, вікторини або опитування, а також отримувати статистику по залученню аудиторії в реальному часі.
ECHOTAG SDK легко вбудовується в будь-який мобільний додаток, тому споживач буде продовжувати використовувати свої улюблені програми, забезпечені функціями ECHOTAG.

За допомогою ECHOTAG, як ефірна, так і цифрова реклама, будуть розпізнані на мобільних пристроях і користувач зможе перейти за посиланням або зробити конкретну дію, пов’язане з акцією або пропозицією.
У цифровому світі Google AdSense, Yllix Media і багато інших компаній надають дані про покази реклами та кліки. ECHOTAG йде набагато далі. Ми надаємо можливості для подальшої взаємодії споживача з рекламою, поновлення збережених пропозицій, вірусного маркетингу. Ми ідентифікуємо споживача і даємо інформацію для точного ретаргетінга.
У світі традиційного мовлення існує кілька компаній працюють в схожому напрямку. Це такі компанії як ActusView, Mufin і Alphonso, які теж дозволяють відслідковувати віщав рекламу через інтернет. У той же час, рішення, пропоновані цими компаніями, не дозволяють реєструвати взаємодію користувачів з контентом, що змушує бренди самостійно створювати допоміжні і малоефективні системи для ретаргетінга. Кінцевий користувач (телеглядач або радіослухач) не має можливості взаємодіяти з рекламою, а рекламодавець, не отримує даних про які почули рекламу користувачів.Як і наші конкуренти, ECHOTAG також реєструє факт прослуховування (перегляду) на радіо і ТБ, але для нас це тільки початок. Так само, як і з цифровою рекламою, ECHOTAG фокусується на наданні унікального набору інструментів для роботи з споживачами, після доставки їм контенту. Ми твердо переконані в тому, що єдина можливість збільшити залучення споживача – це показати йому цікавий контент і дати можливість легко з ним взаємодіяти. Ми відрізняємося від усіх інших сервісів по вимірюванню аудиторії тим, що крім збору даних про покази реклами ми також пропонуємо безліч послуг і після її показу: доставка пропозицій і рекламні акцій на мобільні пристрої користувача, відстеження реакції, шеринг знижок, збір статистики та ін. Таким чином, ми збагачуємо досвід користувача у взаємодії з рекламою, забезпечуючи набагато більш сильне залучення і лояльність аудиторії. Користувачі зацікавлені у взаємодії з розпізнаним пропозицією. Вони хочуть зберегти його і поділитися ним, що збільшує вірусне поширення пропозиції. У 2015 році 43% серед всіх користувачів мобільних пристроїв і 90% серед мілленіалов ділилися знижками через соціальні мережі, при цьому у кожного користувача в середньому 200 контактів. Ми відстежуємо в тому числі і дії, пов’язані з Шерінгом: скільки разів пропозицією поділилися і скільки людей по цих посиланнях перейшло. Так що, рекламодавцям не доводиться здогадуватися про те, яка кількість людей отримало їх пропозицію. Інші платформи ACR просто підтверджують факт доставки рекламного контента. ECHOTAG єдина компанія, яка надає унікальний набір інструментів для стимулювання користувачів, а також можливості взаємодії з розпізнаним контентом. З технологічної точки зору, ECHOTAG, на відміну від інших, є middleware платформою, що дозволяє легко інтегруватися в існуючу IT-структуру компаній: в веб-інтерфейс – через server-to-server API, а в мобільні додатки – через Mobile SDK.