ECHOTAG Новини та Оновлення

news_ver_30

ECHOTAG вер. 3.0 Випущений

Листопад 24, 2019

3.0 розкриває все нові інтерфейси веб-інтерфейсу з більш інтуїтивним взаємодією і поліпшеною доступністю. Нові функції інтерфейсу надають повні WYSIWYG-параметри введення даних, що дозволяє менеджерам і маркетологам контенту краще контролювати процес роботи з рекламою і інтерактивним контентом. У цьому випуску також представлений оновлений Mobile Decoder SDK, який підтримує аудіосканірованіе трансльованого контенту безпосередньо з мобільного додатка, що дає розробникам мобільних додатків більше функціональності і можливості інтеграції.

geo

EchoAD Geo Випущений

Лютий 16, 2019

На додаток до захоплення через ефір і цифрову рекламу, ECHOTAG тепер може знайти економію за географічним положенням і близькості. EchoAD Geo - новий продукт, що дозволяє мобільним додаткам отримувати push-повідомлення про заощадження на місці. Не порушуючи конфіденційності користувача, EchoAD © Geo об'єднує технології BLE-маяків з Wi-Fi, GPS і мобільного тріангуляцією для визначити місце розташування товару і покупця як в геозон, так і всередині магазину. В результаті покупець отримує ідеально підходять локалізовані знижки і пропозиції.

cmg_pilot

CMG Pilot запланований на початок 2019

Жовтень 10, 2018

Платформа ECHOTAG Mobile Media Interaction була успішно протестована Cox Media Group в США. Cox Media Group (CMG), дочірня компанія Cox Enterprises, була утворена в 2009 році, об'єднавши Cox Radio, Cox Television, Cox Newspapers, CoxReps і різні цифрові підприємства в єдину інтегровану мовну, видавничу і цифрову медіа-компанію. В даний час вона знаходиться в підготовка до пілотного проекту. Пілотний проект CMG був запланований на початок 2019 року.

digital

EchoAD Digital Випущений

Січень 18, 2018

ECHOTAG випустила EchoAD Digital - новий продукт, що дозволяє мобільним додаткам захоплювати цифрові банери і відеорекламу, що доставляються на мобільні пристрої за допомогою Google Ad Stack. На додаток до захоплення реклами з телебачення і радіо, платформа ECHOTAG тепер здатна надавати послуги після доставки для цифрових рекламних кампаній. Після захоплення цифрового оголошення EchoAD Digital зберігає відповідні рекламні пропозиції в обліковому записі користувача для подальшого перегляду і подальшого перегляду / публікації. Крім зберігання цінних знижок і пропозицій, ECHOTAG збирає дані про відвідуваність і пов'язаних з ними діях, таких як відстеження і обмін, доступний для власників контенту і менеджерів рекламних кампаній. Всі дані збираються без порушення конфіденційності користувача: ніяка особиста інформація користувача не була збережена або передана третім особам.

nab_ny-1

ECHOTAG на NABSHOW NY

Жовтень 22, 2017

ECHOTAG продемонструвала свою передову платформу проміжного програмного забезпечення ACR для трансляції реклами на виставці NAB Show New York, яка проходила в конференц-центрі Javits, Нью-Йорк, 18-19 жовтня 2017 року. Для отримання повної інформації відвідайте цільову сторінку ECHOTAG NAB Show.

17629728_1890536214526649_4767257871424415268_n

ECHOTAG на NAB 2017

Травень 16, 2017

ECHOTAG, a US developer of patented innovative advertising solutions across both analog and digital broadcast media markets, has been showcasing its advanced middleware platform at the NAB-2017, the world’s largest annual convention encompassing the convergence of media, entertainment and technology. Numerous visitors and participants of the show visited ECHOTAG booth to get first-hand knowledge of the technology and its features. The company’s unique approach of bridging seamlessly analogue and digital advertising techniques and analysis resulted in signing preliminary LOI’s with industry leaders eager to explore further capabilities of ECHOTAG platform.

KO1bdKaa

ECHOTAG демонструється на RDE

Квітень 10, 2017

On March 19, 2017 ECHOTAG, a US developer of patented innovative advertising solutions across both analog and digital broadcast media markets, presented its technology to European radio community at the RadioDays Europe Conference in Amsterdam.